top of page

MISIJA

Mūsu misija ir piedāvāt kvalitatīvu un pēc iespējas dabiskāku ķermeņa kopšanas kosmētikas līdzekļu līniju, kas visu ražošanas procesu ir veikta ar rūpīgu roku darbu un lielu mīlestību. Mēs esam radījuši ķermeņa kopšanas kosmētikas līdzekļu līniju “Code of beauty”, lai ikviena sieviete varētu izcelt savu dabas doto skaistumu un pilnvērtīgi parūpētos par savu ādu un matiem, gūtu atelpas brīžus no ikdienas steigas un veltītu laiku tikai sev.

 

“Sieviete, kas ir atpūtusies un rūpējās ne vien par savu ādu un matiem, bet arī iekšējo labsajūtu, ir skaista un laimīga sieviete.”

VĪZIJA

Mūsu vīzija ir kļūt par atpazīstamu un mīlētu ķermeņa kopšanas līdzekļu līnijas zīmolu Latvijas un ārvalstu tirgū

VĒRTĪBAS

Klienti. Mūsu vislielākā vērtība ir klienti, kas pelnījuši pienācīgas rūpes par savu ādu un matiem, lietojot ķermeņa kopšanas līdzekļus, kuri izgatavoti no augstvērtīgām un atlasītām izejvielām. Saviem klientiem mēs vēlamies sniegt pašus labākos ķermeņa kopšanas līdzekļus, lai ar to palīdzību izceltu sieviešu dabīgo skaistumu un vairotu viņu pašapziņu.

 

Mūsu klienti vienmēr būs prioritāte, jo, ieklausoties vēlmēs un veidojot savstarpējo komunikāciju, mēs spēsim uzlabotu un pilnveidotu “Code of beauty” kosmētikas līdzekļu līniju.

Kvalitāte. Mūsu ķermeņa kopšanas kosmētikas līdzekļu līnija “Code of beauty” visu ražošanas procesu no sākuma līdz pat beigām tiek veikts ar rūpīgu roku darbu un lielu mīlestību. Ieguldītās rūpes un vērīgā attieksme pret katru produktu ir pamats tam, lai patērētājs izvēlētos mūsu radīto produkciju. “Code of beauty” ķermeņa kopšanas kosmētikas līdzekļi tiek izgatavoti no augstvērtīgām un īpaši izmeklētām izejvielām, kuru sastāvā ir cilvēka ādai un matiem tik ļoti nepieciešamās minerālvielas, aminoskābes, vitamīni un citas bioloģiski aktīvās vielas.

bottom of page