top of page

Code Of Beauty

“Code of beauty” ir Latvijā ražota kosmētikas līdzekļu līnija, kas izstrādāta pēc micelārās tehnoloģijas un tās sastāvā ir apvienotas īpaši izmeklētas sastāvdaļas, lai nodrošinātu saudzīgu ķermeņa kopšanu ikdienā. Tā izstrādāta ar mērķi, lai parūpētos par ikviena patērētāja labsajūtu, aizsargājot ādu un matus pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi un nodrošinot tos ar tik ļoti nepieciešamajām aminoskābēm, vitamīniem, minerālvielām un citām bioloģiski aktīvām vielām. “Code of beauty” pamatā izvēlētas divas sastāvdaļas, kuras jau gadiem atzītas par pamatu veselībai un skaistumam – Aloe Vera un Micellas.

 

​Sākotnēji Aloe Vera senajā Grieķijā, Romā un Ēģiptē tika izmantots kā ārstniecības augs, tomēr, attīstoties zinātnei, tika atklāta Aloe Vera lietderīgās īpašības skaistumkopšanā. Aloe Vera ir koncentrēts vitamīnu un minerālvielu kokteilis ar izteikti atjaunojošām un barojošām īpašībām. Tā satur 18 līdz 20 aminoskābes, kas nodrošina ilgstošu un dziļu mitrināšanu, piegādā audiem skābekli, izveido aizsargājošu virspusēju ādas barjeru un novērš ūdens zudumu.

 

Savukārt micellām piemīt fantastiska īpašība notīrīt gan ūdenī šķīstošus, gan taukvielās šķīstošus netīrumus, sviedrus un citus ādas izdalījumus. Līdz ar to micellas var veikt multiplas darbības - attīrīt, mitrināt, tonizēt un pasargāt ādu no izžūšanas.

bottom of page